• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto pa mendje, Luana kapet “mat” nga motra

Marina dhe Luana duket se kanë duke i shijuar pushimet. Të dyja moderatoret kanë mbyllur sezonet në programet përkatëse në TCH dhe po shijojnë pushime, gjithnjë bashkë. Ja ku i kemi në këtë ‘selfie’ të postuar nga Marina në Snapchat e cila kap Luanën pa mendje duke kontrolluar me seriozitetin më të madh llogarinë e saj në Instagram, shkruan “Opinion”. Duhet thënë se dy bukuroshet e ekranit kanë me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.