• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Noizy-n siç nuk e keni parë asnjëherë, me kostum dhe papion

Mesa duket një eveninement i rëndësishëm e ka bërë Noizy-n të zhvishet nga rrobat e reperit. Ai ka hequr tutat dhe T-shirt-in për t’i zvëndësuar ato me kostum dhe papion. Rrallë herë e shohim atë të veshur kështu, kaq serioz por i shkon shumë për shtat. Gjithashtu dhe komentet e fansave kanë qenë shumë pozitive./revistawho.com