• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Një vjetori i vajzës së modeles shqiptare, festë luksoze në oborrin e vilës Nazarian

Dita e djeshme në familjen e modeles së njohur ka qenë nga ato datat me rreth të kuq në kalendar. Vajza e familjes, Ella Faria ka festuar ditëlindjen e saj të parë. Mami Emina dhe babi Sam organizuan një festë të madhe dhe luksoze në oborrin e vilës së tyre. Edhe pse festa u mundua të mbahej private, të pranishmit publikuan në rrjetet e tyre sociale disa nga momentet e ditëlindjes./revistawho.com