• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Një teze si Lori, e ‘dashuruar’ kokë e këmbë me nipin e saj

Për Lori Hoxhën duket qartë se nuk ka gëzim më të madh se ndjesia e të qenurit teze. Vetëm pak kohë më parë Ledioni dhe Sara u bënë prindër të një vogëlushi, dhe që prej asaj dite Lori nuk i ndahet nipi të saj. Shpesh ajo poston foto e kështu ka bërë dhe kësaj here, teksa ka nxjerrë këmbët e London Noor me mbishkrimin ‘Të dua’. E si mos ta duash një qënie aq të bukur!/revistawho.com

15941926_10211800976799215_191450908_n