• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Një muaj pas lindjes, Ilva Tare rikthehet më në formë se kurrë

Ka kaluar vetëm një muaj pas lindjes së djalit, por gazetarja e njohur Ilva Tare është rikthyer sërish në emision. Ilva u bë nënë për herë të dytë e një djali të quajtur Thomas. Ndonëse nënë e dy fëmijëve dhe përpos kohës së shkurtër që ka kaluar që nga lindja, mund të themi që gazetarja simpatike duket më në formë se kurrë. Ajo ka publikuar një foto në “Instastory” ku bie në sy look-u i kuruar dhe stili i veçantë që posedon. Zgjedhja është perfekte për këtë periudhë dhe i ka shtuar akoma dhe më shumë hijeshinë, gazetares së mirënjohur./revistawho.com