• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Një baba perfekt si Roberti, kalon momente argëtuese me Renee

Prej ditës kur Renee erdhi në jetë, Robert Berisha, nuk është ndarë asnjë moment prej saj. Edhe dita e sotme i ka gjetur së bashku, duke u argëtuar në parkun e lojrave e më pas në shtëpi. Ai e bën vogëlushen të qeshë, duke na dhuruar momente shumë të këndshme. Roberti, Nora dhe Renee pa dyshim janë familja perfekte./revistawho.com