• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Në shtëpinë e...

FOTO/ Në shtëpinë e Rudina Dembacajt, aktorja e fiksuar pas…

Na ndodh shpesh që të fiksohemi pas diçkaje dhe të bëjmë koleksione me të. Kështu duket se i ndodh aktores së njohur të humorit, Rudina Dembacaj. Ajo na ka prezantuar me disa detaje shumë të këndshme në shtëpinë e saj. Aktorja duket shumë e ‘dashuruar’ pas bufit dhe e mban atë në çdo cep të shtëpisë. Nga fotot që ajo ka postuar në InstaStory, e kemi parë bufin në forma të ndryshme, si të stampuar tek jastëku, si pikturë të varur në mur etj./revistawho.com