• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

FOTO/ Në muajin e 8 të shtatzënisë, Elif e “Një pjesë e imja”: Kam shtuar 16 kilogramë!

“Kam shtuar 16 kilogramë. Në javën e parë të muajit maj pres të bëhem nënë. Do të shkëputem nga puna e do të kujdesem për bebushin tim”.

Kështu ka deklaruar për mediat turke aktorja Hatice Sendil, e cila u bë e njohur dhe shumë e dashur për shqiptarët, si Elif në serialin “Një pjesë e imja”. Lumturisht e martuar, ajo është në pritje e të ëmbël e madje në muajin e 8 të shtatzënisë. Mediat turke po shkruajnë se Hatice ka shtuar shumë në peshë por ajo nuk duket aspak e shqetësuar nga ky fakt./ revistawho.com