• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Foto me sherr para dhe sherr pas, po ju i postoni si Fjoralba?

Fjoralba Ponari ka publikuar një tjetër foto me partnetin, i cili do apo nuk do u bë pak personazh publik dhe ka nga ata që mezi i presin fotot e tyre bashke. Sërish nga makina, të dy bashkë, Fjoralba sqaron se nuk janë gjërat aq bukur sa duken në foto, sepse para dhe pas pati një debat.

Nëse e ndiqni moderatoren, tashmë e dini që i dashuri i saj nuk është fans i fotove. “Kjo foto u parapri dhe pasua nga një debat, se ai i urren fotot”, shkruan ajo. Me kaq i tha të gjitha, ama foto tregon që çifti në fund e arrin mirëkuptimin. Foto doli gjithsesi dhe gocat me shumë gjasa e kanë kuptuar mirë situatën e Fjoralbës./revistawho.com

CLOSE
CLOSE