• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mbrëmja ndryshe e Gent Zenelajt me gruan

Aktori dhe moderatori shumë i dashur i programit investigativ “Stop” në Tv Klan, është njëherësh dhe baba e bashkëshort i përkushtuar. Shpesh e shohim Gent Zenelajn teksa publikon foto me fëmijët. Kësaj here ai dhe bashkëshortja kanë marrë pak kohë vetëm për vete. Çifti e kanë kaluar mbrëmjen bashkë, në kinema.  “O zot film si qëmoti pa syze e kshu gjërash me 7D”, shkruan ai krahas fotos ku shfaqet me gruan, të buzëqeshur. Ata kanë ndjekur filmin “Allied” në një prej kinemave të kryeqytetit./ revistawho.com

 

A photo posted by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on