• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mbesa e motrave Vjollca u merr gjithë vëmendjen, shikoni çfarë bën

Mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është ndër bukuroshet më të reja të showbizit shqiptar e cila pëlqehet shumë nga të rinjtë shqiptar.

Sapo u fut “live” në Instagram kanë “shpërthyer” komentet ndaj Jorit. Ndjekësit i kanë bërë pyetje të shumta dhe shpeshherë ajo përgjigjej live, shkruan Newsbomb.al Ata e kanë komplimentuar për “look”-un dhe shumë prej tyre i kanë thënë se duket më e mirë se në foto. Njëri prej tyre i ka kërkuar një këshillë, “të mbajë një hudhër kur të dal në Insta”.

Mbesa e dashur për Luanën dhe Marinën ngjan shumë me tezet e saj.