• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Martesa e çiftit të njohur anulohet, miqtë nuk mund t’i besojnë arsyes

Viti 2017 ishte ai në të cilin prisnim të bëhej publike data e martesës së çiftit të njohur, Robert Pattinson dhe FKA Twings. Çifti që u lidh befas, por që duket më i dashuruar se kurrë, pasi lidhja e tyre vijon normalisht, mesa duket nuk do të ngjisë shkallët e kishës, siç pritej. Martesa është anuluar. Dhe arsyeja e anulimit është ajo që ka indinjuar jashtë zakonisht miqtë e çiftit, që dyshonte se dikush prej tyre mund të bënte publike momente nga ceremonia, gjë që ata nuk dëshirojnë në asnjë mënyrë. Ndaj edhe vendosën ta anulojnë, ndoshta me mendimin që më pas mund të bëjnë një ceremoni modeste a praninë e të afërmve. Aktori e ka deklaruar edhe më parë se urren të shikojë jetën e tij personale në kopertina të ndryshme gossip./syri.net

cfbcb23638303b666089dd8efbae8c0f

CLOSE
CLOSE