• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Marina Vjollca me pushime, poston foto nga shtrati

U përfolën për një krizë mes tyre, por asgjë nuk është e vërtetë. Madje ata janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar pushimet e radhës. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë në Innsbruck të Austrisë. Çifti i famshëm ndodhet në një prej hoteleve më luksoze atje, nga ku Marina i ka përshëndetur të gjithë me një foto nga shtrati. Përpara saj është një pamje fantastike dhe shumë romantike.