• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lyrical Son falenderon zotin, arsyeja…

Për reperin e njohur kosovar, Lyrical Son mëngjesi i sotëm ka nisur me një falenderim për zotin. Zgjimet e tij janë më të gëzuara që kur është bërë me vajzë dhe ai nuk harron të jetë mirënjohës për këtë mrekulli. “Faleminderit Zot’”-ishte mbishkrimi që reperi vendosi mbi një fotografi shumë të bukur.

ssd-1479456057-7636294