• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lum Marina për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me vjehrrën!

E diela që lamë pas ishte një natë e rëndësishme për Marina Vjollcën, ku u startua spektakli “C’est la vie”. Përpos mbështetjes që mori nga familjarë, ndjekës dhe nga partneri i saj, pikasi mbështetja e pakushtëzuar e zonjës Florije, të ëmës së Getoar-it. Kjo e fundit ka shpërndarë një artikull në profilin e saj, që mbante titull kryesor: “E para nga të gjithë me mbështetjen, lum Marina për vjehrrën që ka!”. Nuk ka munguar dhe replika e moderatores simpatike e cila ka pohuar: “Fiks (bashkangjitur një emoji fytyre me zemra). Kjo marrëdhënie tregon që ato janë një nga rastet kur vjehrra me nusen mund të shkojnë vërtet shumë mirë./revistawho.com