• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lindsay Lohan befason me imazhin e fundit në rrjetet sociale

Aktorja, Lindsay Lohan ka treguar se është ndër ato vajza që nuk vuan nga komplekset dhe se nuk e ka aspak problem ta pranojë veten e saj ashtu siç është. Këtë e ka treguar edhe së fundi përmes një postimi në rrjetet sociale. Aktorja 30 vjeçare ndau një foto me ndjekësit e saj në Instagram ku shfaq trupin dhe fytyrën e saj të mbuluar me quka.

Image