• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Letra prekëse e vogëlushes për babanë e saj në parajsë që preku botën

Një komunitet i tërë është në kërkim të një vogëlusheje, që shkroi një  letër prekëse, jo për Babagjyshin e Vitit të Ri, por për babanë e saj në  parajsë. Kjo letër e shkruar me dorë u gjet në një qytezë në Skoci dhe të gjithë banorët dëshirojnë ta ndihmojnë vogëlushen e panjohur që ka vuajtur aq
shumë. Ja çfarë shkruhej në letër:
Ç’kemi Babai, po të shkruaj vetëm për të të thënë që më mungon dhe për të
treguar disa gjëra!
Ti e di që prej një jave unë jam në një qendër kujdesi, sepse mami është sëmurë dhe veshi im është bllokuar. Nesër do të dalim të dyja.
Më mungon shumë ti dhe shkolla.
Unë e di që je në qiell, por a je mirë?

1481830256-czohk58ukaabsp9-1481815397-1