• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme

FOTO-LAJM / Me kë e festoi ditëlindjen Eneda Tarifa?

Sot ka qenë një ditë e veçantë për këngëtaren që do të na përfaqësojë në “Eurosong”. Eneda Tarifa ka ditëlindjen dhe për këtë ka mbledhur bashkë në një drekë të gjithë trupën e spektaklit të humorit “Portokalli”, ku ajo është drejtuese.