• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kjo është vogëlushja e Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit

Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një vogëlusheje shumë të bukur, të cilën e kanë quajtur Vivien. Edhe pse gjithmonë janë treguar tepër të rezervuar, Era ka vendosur më në fund të ndajë më të gjithë një foto të vajzës, ku duket shumë e qeshur.

eraxhabafti-287x300-1