• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ ‘Këpucët me fat’ të Luanës, nuk i heq nga këmba çdo puntatë të ‘Pa Limit’

Shumë seksi gjithmonë në daljet e saja televizive por ka diçka që nuk shkon me moderatoren. Luana Vjollca gjithmonë duket e kuruar dhe në format perfekte por kësaj here e ka tepruar me këtë detaj , ajo shfaqet në të gjitha daljet e saj në emisionin “Pa Limit” me të njëjtat këpucë. Në foto shihet qartë se janë e njëjta këpucë e njëjta ngjyrë, kësaj here Luana e ka tepruar  sepse derisa është personazh publik të paktën duhet t’i vejë re këto detaje.A thua i pëlqejnë shumë dhe nuk dëshiron t’i ndërrojë? Këtë gjykojeni ju./intv