• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Këngëtaret seksi bëjnë “xing”, kush kopjoi kë?

Verës së nxehtë duket se po i vjen fundi dhe në fund mbeten vetëm fotot me bikini. Është bërë trend kohët e fundit që vajzat e ekranit të ‘kopjojnë’ njëra tjetrën. Nuk dihet kush e ka blerë më parë kostumin e bardhë të banjos, por duket që edhe Zanfina Ismaili edhe Luana Vjollca paskan të njëjtat shije, shkruan “Express”. Nuk ka rëndësi se kush kopjon kë, e rëndësishme është që të dyja vajzat duken mjaft seksi me këtë kostum plazhi.

luana_1473095783-8134474