• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Këngëtarët e njohur shqiptarë në rininë e tyre, Orgesa Zaimi na i kujton me këto foto

Sot në ‘RTSH’ është ritransmetuar një koncert i shumë viteve më para, ku këndonin këngëtarët më të njohur të momentit si, Alma Bektashi, Elton Deda, Aurela Gaçe, Rovena Stefa dhe Adhurim Demiri. Këngëtarja Orgesa Zaimi ka ndarë disa fragmenete nga ky koncert në rrjetin social ‘Instagram’, ku vëmë re ndryshimet ndër vite të këngëtarëve. Ata kanë qenë në një moshë shumë re, në fillimet e karierës së tyre, të cilët tashmë kanë arritur një status shumë të lartë në prodhimtarinë e muizikës shqiptare./revistawho.com