• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kёngёtarja e njohur jep mёsime stili edhe gjatё shtatzёnisё

Tre muaj kanё kaluar qё atёherё qё ajo bёri publik lajmin se do tё bёhej nёnё pёr herё tё dytё, ndёrsa dje bёri daljen e parё publike me bark tё rrumbullakosur. Ciara ishte prezente nё pёrvjetorine 150-tё tё Harper’s Bazaar nё Los Angeles dhe shkёlqente mё shumё se kurrё.
Edhe pse pёr pak ajo do tё sjellё nё jetё fёmijёn e dytё, nuk ngurroi tё jepte mёsime stili. E veshur me njё fustan tё gjatё off shoulder velvet me njё tё çarё nё pjesёn e pёrparme ajo ishte padiskutim njё nga shtatzёnёt mё tё bukura qё kemi parё deri tani.
Gjithashtu ajo qё dallohet ёshtё se kёngёtarja ka marrё vetёm pak kile duke rruajtur linjat e saj perfekte nё pjesёt e tjera tё trupit.

Screenshot_20170130-114047

Screenshot_20170130-114103