• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

FOTO/ Ja si dukej Anika e ‘Bixhoz me dashurinë’ para se të bëhej e famshme

Aktorja indiane Surbhi Chandna tashmë është bërë shumë e njohur në Shqipëri me rolin e Anikës në serialin “Bixhoz me dashurinë”. Ajo ka luajtur disa role në karrierën e saj por ishte roli i Anikës ai që i dha famë jo vetëm në Indi, por shumë shtete të botës ku po transmetohet “Bixhoz me dashurinë”. Gjatë kësaj kohe Surbhi ka marrë shumë çmime si për rolin e saj, edhe për bukurinë e saj si aktore. Megjithatë së fundmi është publikuar një foto e vjetër e aktores.

Në të Surbhi shfaqet vite më parë dhe duket shumë ndryshe. Aktorja 29-vjeçare nuk ka bërë asnjë operacion plastik, por duke u rritur është zbukuruar edhe më shumë. Surbhi aktualisht i ka mbaruar xhirimet e serialit “Bixhoz me dashurinë” dhe po shijon kohën e lirë duke udhëtuar në vende të ndryshme. /revistawho.co.