• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Itali, humb jetën në aksident i riu shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Itali, ku një i ri shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident. Viktima është 29-vjeçari Bujar Krasnaj. Ai është goditur nga një makinë mëngjesin e së hënës në autostradën Torino-Frejus, brenda një tuneli. I riu punonte për koncesionarin që merrej me mbarëvajtjen e autostradës. Krasnaj humbi jetën në vend, ndërsa shoferi i mjetit dhe një tjetër punëtor janë dërguar në spital.

bujar-krasnaj