• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Gruaja e Donald Trump ‘ha’ diamante

Zonja e Parë e SHBA-ve, ka mbuluar gjithë kopertinën e muajit shkurt të edicionit meksikan të “Vanity Fair”, duke “ngrënë” diamante, ka shkaktuar reagimin e shumë përforuesve të “Twitter”, pasi presidenti Trump tha se do të ndërtojë murin kundër emigrantëve në kufi me Meksikën.

Nuk kanë kaluar shumë ditë që nga inaugurimi i Trumpit, ndërsa që tani ai ka shkaktuar trazira në SHBA dhe në botë për ndërtimin e murit me Meksikën dhe për firmosjen e dekretit për ndalimin e refgjatëve nga 7 vendet myslimane për të shkelur në SHBA./syri.net

IMG_3024 IMG_3025