• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ ‘GQ’ shpall Zayn mashkulli i veshur më mirë në vitin 2017

Zayn Malik rrëmbeu ccminin si mashkulli i veshur më mirë për vitin 2017, sipas një sondazhi nga revista prestigjoze “GQ”. Ai ishte në konkurim me Tom Hiddelton dhe sipas votimeve online ai mori 59% të votave. 23-vjeçari është mashkulli i vetëm që e rrëmben këtë çmim për herë të dytë pasi e ka fituar një të tillë edhe në vitin 2013. Momentlisht ai po punon me Donatella Versace për një koleksion të ri të modeluar sipas stilit personal të këngëtarit i cili është quajtur “Zayn x Donatella”.

zayn-malik-vogue zayn-malik-gq-style-0816-09 rs_634x817-160620092752-zayn-malik-2 zayn-malik-gq-aug11-compressed