• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Festa gjigande e Lorit për mami Vjollcën

Përveç urimit me fjalët më të ndjera, motrat Hoxha kanë organizuar dhe një festë spektakolare për mami Vjollcën. Ajo ka festuar mbrëmë në darkë ditëlindjen pranë miqve dhe njerëzve më të afërt. Pa dyshim femrat e familjes Hoxha shkëlqenin si gjithmonë.