• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ermal Mamaqi me pushime, poston foto me familjen

Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi ka vendosur të marrë disa ditë pushime, duke iu larguar kështu jetës së lodhshme të kryeqytetit shqiptar. Ai ka postuar foto në avion me familjen e tij, Amin dhe Joelin e bukur. Se cili është destinacioni na mbetet ta shohim në ditët në vazhdim.

IMG_3014