• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme

FOTO / Eni Koçi nuk është më e vogël… Kur ta shihni do të bindeni që ajo do të jetë dermatologia më seksi në Shqipëri

Eni Koçi, e vogla e familjes Koçi ka vendosur ta lërë një herë e përgjithmonë rolin e më të voglës, duke u shfaqur provokuese dhe superseksi në setin e ri fotografik me Juxhin Kurtin. Ndonëse prej disa vitesh vijon studimet për dermatologji në Londër, Eni nuk është shkëputur nga skena. Herë me këngë, e herë me foto Eni ka qenë prezente në median tonë… Dhe gjasat janë, që në mos vajza më seksi e skenës, ajo do të jetë me siguri dermatologia më seksi në Shqipëri.