• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Engjëjt e ‘Victoria Secret’s’, nga Parisi në Bahamas

Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid e motra e saj Bella ishin disa prej supermodeleve që shkëlqyen në spektaklin e Parisit disa ditë më parë. Por pas pasarelës së Parisit, disa prej engjëjve të “Victoria Secret’s” dhe figura të tjera të showbiz-it janë mbledhur së bashku në plazhet përrallore të Bahamasit. Bella Hadidi dhe Emily Ratajkowski janë dy prej vajzave që tërhoqën vëmendjen, të cilat u fotografuan së bashku në një motor uji. Nuk është e qartë ende se pse vajzat janë mbledhur në Bahamas, megjithëse disa media shkruajnë se bëhet fjalë për një projekt të ri.

1481617942_bella9 1481617938_bella8

1481617930_bella6 1481617935_bella7

1481617922_bella4 1481617918_bella3

1481617913_bella2 1481617889_bella1