• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Foto Ekskluzive/ Mamaja e Rita Orës në Tiranë

Në Tiranë paparaci i ‘RevistaWho.Com’ ka arritur të fotografojë të ëmën e Rita Orës. Ajo është parë në një nga lokalet e kryeqytetit e shoqëruar nga familjarë të saj.

Nuk dihen akoma arsyet e vizitës së saj në Shqipëri dhe vetë Vera nuk ka postuar asgjë në ‘Instagram’, por shoqërues mund të jetë edhe bashkëshorti i saj Nick, i cili ka bërë një postim që lë të kuptohet se gjendet në territorin shqiptar. Të jetë ndonjë projekt që do sjellë në Shqipëri edhe Rita Orën?/revistawho.com