• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Drake ndan me JLo diçka shumë të shtrenjtë, shikoni për çfarë bëhet fjalë

Ka vetëm pak ditë që dyshja e famshme bënë publike lidhjen e tyre, ndërsa tashmë dy të dashuruarit vijon të shfaqen ngado bashke. Kështu ndodhi edhe në koncertin e Drake në Las Vegas mbrëmjen e ndërrimit të viteve.

47-vjeçarja ishte ulur në zonën VIP brenda lokalit të natës Hakkasan, ndërkohë që 30-vjeçari këndonte në skenë. Dhe nëse kishit ndonjë dyshim për lidhjen e tyre, varësja që JLo mban në qafë shpjegon gjithçka.

Zinxhiri i florinjtë është parë dhjetëra herë në qafën e Drake, dhe gjatë performancës së tij, e mbante në qafë ylli i “I ain’t your mama”.

Sipas E!News, Lopez nuk e ka marrë seriozisht lidhjen me Drake dhe thjesht po përpiqet të argëtohet.

screenshot_20170102-121705