• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ditëlindja e mamit, Marina Vjollca: Tregohesh ‘bishë’ me vajzën më të mirë

Motrat Vjollca kanë festuar mbrëmë ditëlindjen e nënës së tyre, duke e surprizuar atë në një darkë mes miqsh e njerëzish të dashur. Kjo ditë speciale nuk mund të kalonte pa një dedikim nga motrat bukuroshe. Teksa hedhim sytë në profilin e tyre, ato kanë publikuar foto të nënës, të cilës i dëshirojnë pafund lumturi. Por në formën e shakasë Marina ka treguar se nëna e saj tregohet ‘bishë’ me të, duke e cilësuar dhe veten si vajza më e mirë. Në fakt ne na duken të gjitha të mira e të bukura./revistawho.com

Gezuar ditelindjen frymezimi im! JE JETA IME MAMA.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on