• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dikur shokë shkolle, takohen pas 20 vitesh Saimir Tahiri dhe Julka Gramo

Ish-gjimnazistët e Sami Frashërit u janë kthyer bankave të shkollës pas 20 vitesh. Në mesin e tyre kanë qenë dhe personazhe të njohur të botës së ekranit. Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, këngëtarja Julka Gramo e personazhe të tjerë u ndjenë të emocionuar teksa shkelnin përsëri në ambjentet e shkollës së tyre të dashur. Më pas ata janë zhvendosur në një lokal nate, ku janë argëtuar, duke kujtuar kohërat e bukura të gjimnazit.

IMG_2998 IMG_3029 IMG_3030 IMG_3031