• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Foto ‘cool’ dhe një urim për ata që kanë sy të keq… Anxhelina di si t’i bëjë të gjithë ta komentojnë

Anxhelina Hadërgjonaj ka realizuar disa foto shumë të këndshme, tipike bloggeresh, duke ecur në rrugë, e veshur si gjithmonë mirë, e në këtë rast, nude nga koka tek këmbët. Por si përherë, gjysma e efektit të një fotoje të suksesshmë fshihet tek shkrimi i mirë bashkangjitur postimit. Anxhelina ka zgjedhur më të veçantin dhe goxha shqiptar (megjithëse shkruar në anglisht).

“Uroj që çdo sy i keq në jetën tuaj të verbohet”, shkruan këngëtarja. E para, e komplimentojmë Anxhelinën se ka zgjedhur goxha urim, sidomos për fansat shqiptarë që syrin e keq e kanë bestytninë e preferuar. Dhe e dyta, në foton tuaj të preferuar merrni shembull të përdorni urimin e saj se nuk është keq si ide, fundja pse mos merrni pak nga kreativiteti i personazheve publikë (kur ju mungon frymëzimi)./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)