• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës

Këngëtarja 30-vjeçare me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Kalifoni. Ylli i popit e bleu këtë shtëpi në vitin 2018 me vlerën 2,072,000 dollarë, e mesa duket ja paska vlejtur çdo qindarkë. Vila është dekoruar me shije të rivierës franceze dhe italiane. Nga pishina luksoze e deri te pamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, kjo shtëpi i ka të gjitha. Ka një oborr me mure, për të ndihmuar në mbrojtjen e privatësisë së artistes. Shtëpia ka gjithashtu një kuzhinë të bardhë dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Më poshtë mund të shihni disa nga ambientet e shtëpisë së Bebe Rexhës.