• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bebe Rexha provokuese në tapetin e AMA

Këngëtarja e suksesshmë shqiptare, Bebe Rexha,e  cila po merr famë çdo ditë e më shumë përtej oqeanit, mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e American Music Award. E veshur me një fustan ku i dukeshin këmbët dhe gjoksi, Bebe ka shkëlqyer në tapetin e kuq.

beb3 bebe1_1479724357-9940183 bebe2