• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bashkëshorte e nënë e lumtur, kjo është familja e prezantueses së dashur shqiptare

Ajo është një nga prezantueset më të ëmbla të ekranit shqiptar, prej vitesh shoqëruese e paraditeve apo pasditeve tona, nga ekrani i “Vizion Plus”. Aktualisht moderatore e programit “Mesditë”, buzëqeshja e Anila Çelës nuk është vetëm burim i dashurisë së saj për punën. Ajo është edhe një bashkëshorte e nënë e lumtur. Këtë fundjavë Anila ka ndarë në rrjetet sociale një copëz nga lumturia e saj. Ajo e ka kaluar të dielën në natyrë me bashkëshortin dhe dy fëmijët./ revistawho.com