• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Armina Mevlani shfaq fizikun seksi nga Meksika

E bukur, seksi dhe sigurisht një ikonë mode në vendin tonë dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Armina Mevlanin, e cila këto ditë po shijon natyrën dhe plazhet e mrekullueshme të Meksikës. Së fundmi bukuroshja na ka përshëndetur me një foto, në të cilën duket fiziku i saj tepër seksi. Armina ka marrë në foto pëlqime të shumta nga fansat e saj.

armina-mevlani1_1483981730-9972357