• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Anglia kalon orë ankthi, aksidentohet David Beckham

David Beckham ka pësuar një aksident automobilistik ndërsa drejtonte makinën dhe po udhëtonte me djalin e tij Brooklyn.

Incidenti ka ndodhur pas ndeshjes së Arsenalit, në të cilën të dy ishin të pranishëm.

Dëmtimin më të rëndë e ka marr David Beckham, pasi goditja e makinës tjetër ishte pikërisht në derën e shoferit. Megjithatë, dëshmitarët shpjeguan për The Sun se dëmi ishte i rëndë.

Por David Beckham pranoi fajin e tij për një lëvizje të gabuar.

Sipas këtyre burimeve, si David dhe Brooklyn Beckham kanë dal nga makina por Beckam është dëmtuar shpatull dhe po mjekohet në shtëpi kurse djali është shëndoshë e mirë me pak probleme./syri.net