• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Aktori “Fifty Shades” ndryshon “look”, ja si duket ai

Ylli i “Fifty Shades”, Jamie Dornan ka vendosur të ndryshojë “look” dhe duket shumë larg biznesmenit që ai luani në këtë film.

Aktori është fotografuar ditën e dielë në Los Angeles dhe thuajse nuk njihej për shkak të pamjes së tij të re. 34-vjeçari është shndërruar në një nga meshkujt më të preferuar të femrave falë rolit të tij si miliarderi Christian.

Ditën e shtunë është publikuar një tjetër trailer i “Fifty Shades Darker”, i cili tregon Anastasia Steele dhe Christian Grey teksa shijojnë një darkë, ku Christian i kërkon Ana-s të heqë të brendshmet në mes të restorantit.

Screenshot_20170131-102928