• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

FOTO/ Adelina Tahiri shkëlqen në 1-vjetorin e djalit, ja çfarë kishte veshur ajo

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe avokati Serjozha Markov disa ditë më parë festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Jon, ndërsa mbrëmjen e kaluar ata organizuan një festë të madhe mes miqve dhe familjarëve të tyre me të ftuar të shumtë. Adelina ka publikuar shumë momente të veçanta nga festa, ku duket mahnitëse e veshur me fustan të bardhë pas trupit, i mbuluar me gurë të shndritshëm. Në 1-vjetorin e të birit, nuk pritej më pak nga Adelina, e cila gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me daljet e saj. Ajo shpesh është përfolur për shpenzimet marramendëse që bën për pamjen e saj.