• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

(FOTO) 5 hotelet më luksoze në Francë sipas “World Travel Awards 2016”

Ceremonitë e “World Travel Awards” janë si çmimet Oscar për kinemanë. Edicioni i 23 i këtij eventi u organizua në Sardenja të Italisë dhe në të morën pjesë siç çdo vit hotele luksoze nga e gjithë bota. Fotot do t’ju tregojnë 5 hotelet më të mira luksoze në Francë sipas “Word Travel Awards”.

 

world-travel-awards-2016-photo-2 world-travel-awards-2016-photo-5

Hotel “Le Ritz”, në Paris. Ai është përzgjedhur si hoteli më i mirë në Europë.

 

world-travel-awards-2016-photo-5_0 world-travel-awards-2016-photo-6

Hotel “The Peninsula”, në Paris. Ai është përzgjedhur si hoteli më i mirë luksoz në Europë.

 

world-travel-awards-2016-photo-7 world-travel-awards-2016-photo-8

Hoteli i “Cap-Eden-Roc”, në  Antibes. Ai është përzgjedhur si hoteli më i mirë në Europë i pozicionuar buzë detit.

 

world-travel-awards-2016-photo-9

Hoteli “Disneyland” në Paris. Ai është përzgjedhur si hoteli me temë më të bukur në Europë.

 

world-travel-awards-2016-photo-10

“Evian Resort”, është përzgjedhur si hoteli më i mirë SPA në Europë.