• youuinsttaaffccbb
TEST
Bota, Fotot, Jetë, Lajme

FOTO +18/ Modelja tërheq vëmendjen e të gjithëve, shikoni format e saj seksi

Emily Sears, është modele australiane, e cila po fiton vëmendje të madhe nga fotot e postuara në rrjete sociale. Seksi, e bukur dhe provokuese janë epitetet që do i shkonin për shtat bjondes 31-vjeçare. Ajo numëron 3.4 milionë ndjekës në Instagram, të cilët herë pas here i lë pa fjalë me fotot e publikuara, transmeton Panorama.

14063410_1769820723280621_2031961076_a 14262858_197184127369049_299681200_n 14488280_1105016302916933_2573037026391621632_n 14515628_553407824856975_3758318889075736576_n 14533671_1855577014686160_6424775319625924608_n 14561821_1005063976272715_7245348604146089984_n 14718200_1179020758803105_292138564462837760_n 14719549_1205595192839221_7152359491286073344_n