• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Format e saj janë për t’u patur zili, Manjola Nallbani publikon foto me bikini dhe i mahnit të gjithë

Përveç se është një nga ikonat e muzikës, Manjola Nallbani është mjaft e pëlqyer edhe për stilin e saj. Edhe pse vitet kalojnë, Manjola është një nga artistet më në formë. Këtë e vërteton edhe foto e fundit nga plazhi. Këngëtarja ka ndarë një moment ku shfaqet me bikini dhe linjat e saj janë për t’u admiruar. Manjola është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk është aspak e dukshme kur vjen puna tek format e saj trupore.  Ajo ka marrë komente të shumta, që e komplimentojnë për pamjen e saj të kuruar.