• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Floriana Garo në gjendje perfekte fizike pak muaj pas lindjes së vajzës

Floriana Garo pak muaj më parë është bërë nënë për herë të parë e vajzës së saj, Adia.
Periudha e paslindjes është e vështirë për çdo nënë të re e cila duhet të përshatet me ndryshimet që pëson fiziku i tyre.


Mesa duket për Florianën nuk është aspak kështu pasi ajo ka arritur të rikthejë format fizike të para shtatzënisë.
Në një foto që prezantuesja ka publikuar në “Instagram”, shihet se fiziku i saj është në formën e tij më të mirë dhe asnjë gjurmë nuk ka ngelur nga nëntë muajt e shtatzënisë.
Floriana aktualisht jeton në Zvicër me vajzën dhe bashkëshortin e saj./revistawho.com