• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Floriana Garo kthehet aty ku shkëlqen më shumë, në Tiranë

Prej disa kohësh, ish-missi shqiptar, Floriana Garo jeton në Gjenevë së bashku me familjen e saj, duke iu dedikuar plotësisht bashkëshortit dhe fëmijëve. Megjithatë pranvera e ka sjellë Garon në vendin ku shkëlqen më shumë, në Tiranë. Ish-moderatorja nuk ka dhënë detaje se ku do ta shohim, por ndalesën e parë e ka bërë tek Ujvara, e cila e ka bërë të duket edhe më tërheqëse, e kombinuar në ngjyrat rozë dhe mjaft e ëmbël.

Kujtojmë se Floriana është mami i dy fëmijëve, vajzës së madhe dhe djalit të vogël Priam./revistawho.com