• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Floriana beqare, adhuruesi misterioz përditë lule në Klan

Pas ndarjes me të fejuarin, Tedi Ngjela, moderatorja televizive Floriana Garo duket se është sërish në një situatë romantike në Tv Klan, transmeton “Lapsi”. Nuk bëhet fjalë për një situatë të krijuar prej saj, por nga një adhurues i fshehtë i cili i dërgon shpesh lule në recepsionin e TV Klan ku ajo punon. ‘’Panorama’’ shkruan se vetë prezantuesja e ka pohuar faktin që në adresë të saj shkojnë trëndafilat e kuq dhe të bardhë. ‘’Po, lulet janë për mua, por nuk e di kush m’i dërgon’’, rrëfen Floriana. Tashmë mbetet që ajo të zbulojë adhuruesin e fshehtë të saj. Ndarja me Tedin është komentuar gjerësisht në shtypin rozë, por vetë cifti nuk ka dhënë shpjegime për arsyet e vërteta të ndarjes.