• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Flori zbulon surprizën: Ledri, bëhu gati për bashkëpunim

Ditën e djeshme kantautori i njohur, Flor Mumajesi publikoi hitin e tij më të ri “Nallane 2”, i cili u prit mjaft mirë nga publiku. Gjithashtu Flori mori dhe mbështetjen e kolegëve e në mesin e tyre edhe të reperit Ledri Vula. Dy këngëtarët kanë shkëmbyer komente mes tyre, nga ku kuptohet se shumë shpejt ata do të sjellin bashkëpunimin e radhës. Gjatë verës dyshja publikoi këngën “Beautiful” e cila rezultoi tejet e suksesshme.

kari